Keď sa pod imelom nebozkáva

Autor: Dušan Koniar | 17.2.2014 o 15:20 | (upravené 17.2.2014 o 15:33) Karma článku: 3,47 | Prečítané:  342x

Popravde, vyzeralo by to čudne. V pracovnj dobe, uprostred mesta, chlapi narábajúci karabínkou, za účelom dostihnúť kolegu tam hore v korune a pútať pozornosť okoloidúcich.

 

 

Lebo, aj keď orezávané stromy boli opáskované výstražnou páskou, ľudí zaujatých rozhovorom to príliš neupozorňovalo na to, že nad ich hlavami niekto bdie a robí niečo v ich prospech. Ani uponáhľaní jednotlivci neodpútali zrak od mobilov. Nikto by nemal byť v meste sám, ak je pripojený na sieť, či pripútaný k práci.

01.jpg

04.jpg

05.jpg

06.jpg

07.jpg

Len jedna pani zamrmlala niečo v tom zmysle, že...“tak! treba všetko vyrezať.“ Cítil som v tej poznámke nesúhlas s opilovaním stromov na Františkánskom námestí v Bratislave. Odporučil by som ju do Pečianskeho lesa, džungľa sa dá nájsť aj v intraviláne hlavného mesta. Možno práve Pečianský les intravilánom nie je, ale viem, že niekto by chcel aby bol. Stromy na Františkánskom námestí sú podľa mňa do mestského prostredia prerastené. Bolo by dobré čím skôr vysadiť nové, aby o nejakých 15 alebo 20 rokov, ak bude nutné staré stromy odstrániť (?), nevznikla spúšť a prázdnota.

02.jpg

03.jpg

08.jpg

09.jpg

10.jpg

Treba tie stromy ošetrovať. Nie dosť, že som si dnes na rozbitej dlažbe Starého mesta opäť raz bolestivo pripomenul kurie oko. Nepotrebujem, rovnako ako tá ufrflaná pani lesov, hôr a panelákov, aby mi na hlavu spadol suchý konár, nebodaj aj s imelom. Kto by ma potom pod ním bozkával?

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Všade sú míny, dávajte pozor, kam šliapete. Oslobodzovanie Mosulu potrvá

Islamský štát nemá veľkú šancu ubrániť svoje najväčšie mesto. Zároveň nemá kam ujsť a civilistov berie ako rukojemníkov.

EKONOMIKA

Rumuni aj Bulhari sú na tom s dôchodkami lepšie ako Slováci

Oveľa lepšie vyhliadky má Česko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko a Bulharsko.

KOMENTÁRE

Dráždenie čínskeho draka

Donald Trump si už stihol pohnevať Peking. Zrejme to nebolo nedorozumenie.


Už ste čítali?