Zamat sa už nenosí, skúste kevlar

Autor: Dušan Koniar | 21.11.2014 o 15:40 | Karma článku: 8,97 | Prečítané:  1059x

Zväzkom kľúčov od bytu či od roboty už nikoho od koryta neodoženieme.

 

 

A to ani vtedy, ak sa ako urazenosť sama nejaký zavšivený páprda sám od seba rozhodne, že už má dosť. Že nenechá urážať seba ani svoju rodinu; že mu to za tie prachy z funkcie, ktoré ako jediný príjem priznáva v majetkovom priznaní, nestojí. Samozrejme že nie. Stojí mu to ale za iné prachy a možno sa poučil od kámoša ministra najsociálnejšieho, a okrem tých prachov nosí pri sebe modrú tabletku. Modrá je dobrá, to dá rozum a lepšie je stáť od rána do večera, ako len tak visieť podaromnici.

To sa potom z takého postavenia dá aj čo to vytlačiť, niečo si za tie prachy užiť. Prajem kreténovi, nech si teda užíva, pokiaľ sa dá. Nech sa vyškiera parlamentnému výboru pre nezlučiteľnosť funkcií, keď s nimi tak parádne vytrel podlahu. Keby tí ostatní kreténi boli čo k čomu, dávno mu to zrátajú. Ibaže by stále fungovalo, že si tú viagru vzájomne požičiavajú, aby postál občas každému. Možno je to nechutné, ale aspoň vieme, aké prirovnanie sa na nich hodí najlepšie, keď sa nám takto vytŕčajú na oči.

 

Parlamentný výbor pre nezlučiteľnosť funkcií už nemôže riešiť majetkové priznanie istého „P“, pretože už sa nejedná o „p“ ako predsedu, ani o „p“ ako poslanca, už je to iba jeho výsosť občan „P“. Občan „P“ je tak lenivý, že sa neunúval do priznania priznať ani legálne získané príjmy. Hádam aby oči neklalo. Netušil som, že občan Slovenskej republiky, hociktorý, má tak silné postavenie, že akonáhle je už „iba“ občanom, stáva sa nedotknuteľný za pochybenia minulé. Ak si pod tú nedotknuteľnosť navlečie aj niečo z kevlaru, bude sa cítiť úplne komfortne. Veď zamat sa už nenosí, to hádam vie.

 

 

 

 

  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Podnikajú na hranici prežitia. V kráľovstve polievok sa držková nevarí

Do niekoľkých hrncov naložili dvaja Bratislavčania svojho tvorivého ducha i značnú časť finančných úspor.

KOMENTÁRE

Pravda a láska stoja na našej strane

Môj manžel a ja, na túto frázu si aj po vyše dvoch rokoch manželstva stále zvykám.

PLUS

Prečo je dobré nájsť si architekta

Len rozumný architekt vymyslí dom, v ktorom budete naozaj šťastní.


Už ste čítali?