Aj bez uslintaných prepisov bolo pred poldruha rokom všetko dávno jasné

Autor: Dušan Koniar | 2.8.2019 o 1:12 | Karma článku: 3,49 | Prečítané:  1371x

Kto sa tu teraz ide hrať na prekvapeného? Kto zdúpnel z toho, kam to všetko presiaklo? Mohli sme byť o kus ďalej. Alebo hlbšie. Alebo horšie. Ale určite nie v takej Tramtárii, z ktorej jedni nevedia a druhí nechcú vyliezť.

 

A tak v tom väzíme spoločne ďalej. Už poldruha roka. V sračkách bez dôkazov a s dôkazmi s hodnotou stratených fekálií. A aj o tú je záujem. Aj záporná hodnota je hodnota, len s ňou správne naložiť. A tak si fekálie medzi sebou prehadzujú tí, ktorí sa snažia (v znení tej múdrosti o stratenej moci) z chodníka zdvihnúť aspoň čosi. Avšak, ak bájny Midas takmer zomrel od hladu kvôli tomu, že čoho sa dotkol menilo sa na zlato, im hrozí smrť len preto, že čoho sa dotknú, z toho je veľké makové. Z Midasa však plynulo jasné poučenie, škoda že do neznáma.

22. marca 2018 malo byť všetko inak. Vtedy sa malo ak nie rozhodnúť, tak sa aspoň posunúť k rozhodnutiu. Na chodníku boli pohodené len Ficove bludy o čadičových kockách. Všetko ostatné bolo na správnych miestach. Nie náhodne, nie podsunuté a zrežírované niekym. Najlepšie to vedia tí, ktorí boli z režírovania obviňovaní. Mohli sme sa vtedy stokrát kopnúť, mohli sme vzápätí urobiť sto kotrmelcov. Ale nikdy by nikto vtedy nesiahol tak hlboko a nízko len preto, že sa mu hodia cudzie vychladnuté výkaly. Teraz sa už ich stopy a pachu nezbaví (však on sa niekto dotknutým cítiť bude, prehadzovalo sa to všetko dlho a cez množstvo rúk). Lebo ten kto dyzentériu rozniesol, ten má ruky umyté prvý a o hygiene sa mu básni a poučuje jedna radosť.

 

 

 

 

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Minúta po minúte: V nemocniciach je najviac pacientov s covidom od začiatku pandémie

PCR testy zachytili 2 070 pozitívnych vzoriek, antigénové 822.

Ak nezaberie semafor, na rade je lockdown, vraví pandemická komisia

Matovič chce, aby sa kritici testovania ospravedlnili.

Píše Branislav Vančo

Aby sa zo Žilinku nestal ďalší Trnka

Sústreďme sa na reformu prokuratúry.


Už ste čítali?