Fico si môže rozkázať prílohu na pizzu, to je tak všetko

Autor: Dušan Koniar | 16.8.2019 o 12:25 | Karma článku: 2,87 | Prečítané:  1116x

A spokojne k tomu môže zvolať tlačovku. A ak chce, môže pizzu objednať aj generálnemu prokurátorovi, policajnému prezidentovi, premiérovi aj ministerke vnútra. Tam ale jeho záujem o osoby verejne činné a ich funkcie končí.

 

Naopak, nijakým spôsobom nemôže spestriť jedálny lístok Kočnerovi, hoci je možné, že Ficovi leží v žalúdku presne to isté čo Kočnerovi, akurát, že každý z nich má z toho iný zažívací problém. Priam životný problém.

Lebo tak isto je možné, že v žalúdku majú jeden druhého, že žalúdkov majú viac ako smiešny Alf a vo svojej chorobnej pahltnosti sa prežrali a sme vystavení ich veľmi nespoločenskému grganiu. Vtedy sa, v kruhu priateľov, zvykne povedať „na zdravie“, ale nakoľko s nimi dvoma sa už nikto nekamaráti, tohto povzbudivého gesta sa nemajú prečo a od koho dočkať.

Poprípade, Fico by mohol na Podpoľaní vyhľadať nie Mečiarove medvede, ale tých rezkých muzikantov, ktorí Rozkazovačkám rozumejú a ak pekne pozvŕta ukazovákom a povie si o tú svoju, možno sa dočkáme a začne konečne spievať.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?